Nog zes Founding Partners verlengen samenwerking met Gastvrij Rotterdam
02 Februari 2026Gastvrij Rotterdam blikt terug op een succesvolle deelname aan de Horecava in de RAI Amsterdam. Meerdere Founding Partners hebben hun samenwerking met Gastvrij Rotterdam verlengd. Sligro Food Group, Eijsink en Winterhalter tekenden voor een nieuwe periode van drie edities (2026-2028). Daarnaast verlengden Satelliet Meubelen, Rungis/het Verscollectief en Koninklijke Schmidt Zeevis Rotterdam hun partnership weer met één jaar.
Vijf van de zes contractondertekeningen vonden plaats tijdens een succesvolle Horecava-editie, waar het team van Gastvrij Rotterdam ook dit jaar weer met een eigen stand aanwezig was. Naast de genoemde Founding Partners hebben ook veel vaste deelnemers hun aanwezigheid tijdens Gastvrij Rotterdam 2026 weer bevestigd en ontving het team ook meerdere nieuwe inschrijvingen en aanvragen voor standruimte.
Drie jaar commitment van drie Founding Partners
Eijsink, Winterhalter en Sligro Food Group kozen voor een driejarige verlenging als Founding Partner van Gastvrij Rotterdam.
Patrick Hagoort, Regionaal Sales Manager bij Sligro Food Group: "Gastvrij Rotterdam is voor Sligro Food Group een belangrijk platform om horecaondernemers te ontmoeten. Ook de komende edities staan wij samen met Heineken op de beursvloer om bezoekers gezamenlijk te inspireren.”
Joost Snellink, Algemeen directeur bij Eijsink: "Gastvrij Rotterdam sluit inhoudelijk sterk aan bij waar Eijsink voor staat: innovatie en ondersteuning van horecaondernemers. De focus op kwaliteit en toekomstgericht ondernemen is voor ons reden om het Founding Partnership voor drie jaar te verlengen.”
Simone Houtepen, Marketing Coördinator bij Winterhalter: "Gastvrij Rotterdam brengt precies de professionele horeca samen waar Winterhalter zich op richt. De kwaliteit van de beurs en haar bezoekers is voor ons reden om als Founding Partner verbonden te blijven.”
Ook andere Founding Partners verlengen samenwerking
Naast de meerjarige contracten verlengden ook Satelliet Meubelen, Rungis/het Verscollectief en Koninklijke Schmidt Zeevis Rotterdam hun partnership met Gastvrij Rotterdam voor één editie. Daarmee blijft een sterke en diverse groep Founding Partners verbonden aan de beurs: Cordier, Eijsink, Heineken, J. van Doorn, Rational Nederland, Royal Smilde Foods, Rungis, Satelliet Meubelen, Koninklijke Schmidt Zeevis Rotterdam, Sligro Food Group, Verwiel & Wijngaard, Winterhalter en De Zeeuw’s Vlees en Vleeswaren. De laatste verlengingen worden komende twee weken bevestigd.
Vertrouwen in de koers van de beurs
De beursorganisatie is verheugd dat de verschillende marktleiders per segment zoals Eijsink, Winterhalter en Sligro Food Group zich opnieuw en voor meerdere jaren aan Gastvrij Rotterdam willen verbinden.
Robert Melaard, Managing Director Gastvrij Rotterdam: "De meeste Founding Partners zijn al vanaf de ontwikkeling van Gastvrij Rotterdam in 2012 nauw betrokken bij de invulling en opzet van de beurs. De periodieke Founding Partner meetings zijn constructieve bijeenkomsten waarbij inzichten vanuit de markt en initiatieven rondom de beurs met elkaar worden besproken.”
Over Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé vakbeurs voor het midden- en hoogsegment horeca. Gastvrij Rotterdam 2025 trok 534 exposanten en ruim 20.000 ondernemers en managers uit deze doelgroep naar de beurs. De komende editie van Gastvrij Rotterdam vindt plaats van 21 tot en met 23 september 2026 in Rotterdam Ahoy.
Terug naar overzicht
